Nowa gra od Bioware !!

Bioware zapowiedziało, że niebawem zapowie nową grę. W rozwinięciu newsa elektryzująca zapowiedź zapowiedzi, oraz wnikliwa analiza filmu zapowiadającego zapowiedź.

Trailer usunięty =(

Co mogliśmy zobaczyć na tym filmiku? Całkiem niewiele, powiecie. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Dzielni ludzie z forum Bioware ruszyli do roboty i w ekspresowym tempie dokonali analizy zaprezentowanych strzępów materiału. Oto ich wnioski.

Będzie to gra osadzona w świecie Mass Effect, wyposażona w tryb multiplayer, najprawdopodobniej opowiadająca o bitwach toczonych podczas tzw. Wojen Pierwszego Kontaktu, kiedy to ludzkość toczyła bitwy z Turianami. Ich dowody poniżej.

Multiplayer to najdalej idący pomysł, łączący się z ofertą pracy, która swego czasu ukazała się na oficjalnej stronie oddziału Bioware Montreal. Zakładała pracę nad trybem multiplayer do ich serii gier „opartej o silnik Unreal”. Metodą eliminacji dotarto do wniosku, że dotyczy to serii ME.

Fani trylogii rozszarpaliby ekipę Biowarę, jeśli spróbowałaby wprowadzić tryb Multi do historii Sheparda. Spin-Off może być ich sprytną próbą zarobienia pieniędzy bez wnerwiania lojalnych fanów.

Skąd jednak pewność, że gra rozgrywać się będzie w uniwersum ME? Oto dowody:

Charakterystyczne hexagony na pancerzu, sloty na doczepienie karabinu na plecach.

Broń podobna do karabinu snajperskiego Incisor, widoczna charakterystyczna kolba oraz nacięcia pod lunetą -

Jeśli ktoś nie widzi podobieństwa niech w trybie natychmiastowym skontaktuje się z okulistą.

Blady, na pewno jesteś skrajnie podekscytowany, powiecie. Nic bardziej mylnego. Przesiąknięty pesymizmem postanowiłem całkowicie zignorować tę zapowiedź i potraktować ją jako zupełnie mnie niedotyczącą. Mass Effecta w tym nie widać, nic w tym nie widać, jak można zapowiadać zapowiedź całkiem wyczerpuje moją zdolność pojmowania rzeczywistości i zmusza do refleksji nad sensem istnienia.

Do pełnej prezentacji zapowiedzi (jakkolwiek kuriozalnie by to nie brzmiało) ma dojść podczas ceremonii Video Game Awards. Do tego czasu pozostaje nam domniemywać, spekulować i zapoznawać się z niuansami hodowli ryb, do czego wszystkich serdecznie zapraszam.

Informacje o Blady

Fan ASG, militariów, gier video, filmów, motoryzacji oraz miłośnik tworzenia słów niemalniezwykle brzmiących. Mógłby popełnić samobójstwo skacząc ze swojej pewności siebie na swoją inteligencję. Brutalnie szczery, wierny swojemu skrzywionemu, wiecznie sarkastycznemu spojrzeniu na świat.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Nowa gra od Bioware !!

 1. Bizon pisze:

  :o WIĘCEJ INFO! NOW!

 2. phsx pisze:

  Miałbym coś do napisania ale jednak lepiej poczekam na pełniejsze info bo musiałbym napisać jak bardzo nie lubię się strzelać laserkami a wolę już wam darować :p

 3. Bizon pisze:

  W Mass Effect nie strzela się laserami – jeżeli dobrze kojarzę każdy pocisk jest mikro odłamkiem jakiegoś tam metalu…

 4. phsx pisze:

  No ale nie wiemy czy to będzie się nazywać Mass Effect a gry w przyszłości zawsze niosą zagrożenie strzelania blobami.

 5. twilitekid pisze:

  Wow, każde rozszerzenie tego uniwersum witam z otwartymi ramionami. Mam komiksy, mam wszystkie książki. Kolejna gra? Wypas!

 6. Tyka pisze:

  No zobaczymy, Bioware mówiło że będą inne gry w uniwersum Mass Effect (poza trylogią Sheperda), może to pierwasza z nich, ja sądziłem że pewnie będą chcieli zrobić MMO co też mogłoby się fajnie sprawdzić.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>