L.A.Noire pierwszy trailer

Ukazał się pierwszy trailer długo oczekiwanej przez nas gry L.A Noire. Można powiedzieć, iż (na szczęście) gra przypomniała o swoim istnieniu, gdyż do tej pory całe zainteresowanie wokół tytułu brało początki ze spekulacji. L.A Noire, mroczny twór, podążający w ciemnych ulicach brudnego miasta. Wabiący młodych zapaleńców detektywizmu opowieściami o grząskich sprawach, rujnujących życie romansach, przydrożnych barach, gdzie zapijane są wspomnienia. I jest! Czy wygląda tak jak oczekiwaliśmy? Hmmm… więcej w środku.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „L.A.Noire pierwszy trailer

 1. Divi pisze:

  Jedyne, co zapamiętałem z trailera to epicka mimika postaci. I tyle.

 2. Bizon pisze:

  Chciało by się zakrzyknąć „TAKE THAT Heavy Rain!” jak się patrzy na tą mimikę twarzy i lip sync. Voice acting równie przekonujący.
  Dodać do tego dobry gameplay i mamy murowany hit.

 3. odin pisze:

  Nie do końca. Gdy oglądałem ten trailer po raz pierwszy (ma około 6 godzin), czułem się wyzbyty ze słów. Oglądałem go potem jeszcze jeden raz. I kolejny raz, po krótkiej przerwie. Gdzie jest to L.A Noire które tak wspaniale było nam prezentowane na samym początku?! Nastawiałem na tą produkcję. Tak naprawdę. Z nią w myśli nagrywałem podcast 24. Zresztą wszyscy chyba nagrywaliśmy. To było światełko w tunelu. Niepewna nadzieja, wśród takich gniotów gier, które ambicje przełożyły nad imperatywny zysk i zwyczajne zwane, kurwienie się. Noire, miał być tytułem jaki pokazałby w świecie produkcji elektronicznej – da się zrobić grę, która mniejszym nakładem pieniędzy a większym „sercem”, zdobywa dobre oceny i co najważniejsze wierność uzytkowników. Teraz zboczyła z drogi jaką obrała na początku. Kwestia oczekiwań… być może jest też tak, że rynek gier nie zaakceptuje produkcji na jakie liczyłem z bladym. Tak czy inaczej, naprawdę szkoda. Ale nie będziemy płakać nad rozlanym.
  Trzeba czekać na więcej informacji – pierwsza ściana została zburzona, jednak mamy ich jeszcze trochę :) Więc i nadzieja nie umarła do końca.

 4. twilitekid pisze:

  Voice acting jest fajny, ale brakuje mi tego amerykańskiego bełkotania charakterystycznego dla zachodniego wybrzeża tamtych lat.
  Brzmi to zbyt współcześnie. Dla porównania:http://www.youtube.com/watch?v=qMm1ewxA0nU

  Ale prawda, mimika twarzy wymiata. Oby tylko udało im się zrobić to, co zrobić chcą. Bo kolejnego GTA nikt nie chce chyba…

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>