Informacje, zmiany, różności

Witajcie i w ogolę och, ah ;) Przechodząc do sedna sprawy – jeśli kogoś świerzbi zasada terminowego wysłania własnego materiału, od teraz może się już nie krępować. Najnowszy podcast będzie wyświetlał się na samej górze tak więc let’s playe, artykuły, newsy i cokolwiek innego przyjdzie wam do głowy można wrzucać bez najmniejszych obaw :) Dodatkowo kwestia slidera – nie będzie go. Ostatecznie nie ma sensu wprowadzać takiego czegoś dla słownie dwóch stron. Aktualnie myślę nad odpowiednim umieszczeniem najnowszych komentarzy i… wasza pomoc na prawdę będzie zbawienna. To właśnie dla was chcę taką funkcję wprowadzić i właśnie z tego powodu wypada mi zapytać – gdzie chcielibyście aby się wyświetlały? Szybkie rozwiązanie to wrzucenie ich na sam dół strony i choć mało eleganckie i estetyczne, na pewno nie przysporzy wielu problemów oraz stworzy miejsce dla najpopularniejszych tagów, postów – cokolwiek :) Czekam na wasze komentarze. PS: dla kategorii let’s play już niedługo na obrazkach pojawi się wasza ksywka.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Informacje, zmiany, różności

  1. Biszek pisze:

    Hmm, cięzko będzie wpasować to gdziekolwiek.. zaburzy to balans i równowage strony, ja osobiscie bym wolał tego uniknac..

    http://puu.sh/XZ0F

    Ale to miejsce było by OK, rzucało by sie w oko i zwracało moja uwage, ale to MOJA, uwage. Tak ?:)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>