Hitman Absolution na E3? Tak!


Electronic Entertainment Expo tuż tuż i a na usta wielu graczy ciśnie się pytanie: czy najnowszą część gry Hitmana będziemy w stanie zobaczyć na E3? Odpowiedź brzmi – tak – jednak nie można powiedzieć, że dla wszystkich brzmi tak ekscytująco. Najnowszą odsłonę zabójcy o kryptonimie 47, będą mogli zobaczyć jedynie wyselekcjonowani i uprzednio zaproszeni dziennikarze. Mimo wszystko mamy dla was dwa nowe screeny jakie udało się nam przemycić ;)


CSI odin: Jak widać, część rozgrywki będzie rozgrywać się w Wielkiej Brytanii, choć istniej także szansa na to iż odwiedzimy komisariat w Chicago (hint: czapka). Zawór (?) widoczny na obrazku również może trochę sugerować, jednak nie wiem do końca z czym mógłbym go porównać – przypomina zawór wyrównywania ciśnienia w starych pompach wodnych.

CSI odin: Logo na ścianie jest na tyle niewyraźne, że nie potrafię niczego rozczytać :( Jeśli macie jakieś pomysły, zapraszamy do komentowania :) Dla pełnego podglądu otwórzcie obrazek.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Hitman Absolution na E3? Tak!

 1. Abaddon pisze:

  ok to powiedz mi detektywie odinie jedno: jeśli wyjdzie nowy hitman to kto będzie robił polonizacje?

 2. Cline pisze:

  „ok to powiedz mi detektywie odinie jedno: jeśli wyjdzie nowy hitman to kto będzie robił polonizacje?” robie za odina na pół etatu więc:

  Nad Hitmanem pracować będa następujące hehe firmy:

  Polonizacja – Cenega
  Fabuła – Ubisoft Studios Amercia
  Czuwanie nad czasem wykonania – ci od Duke Nukem Forever
  Stopień skomplikowania gry – przypada oczywiście tym z nk
  Cena – ustawi Apple
  Zarząd – z Micro$oftu
  Grafika – RPG Maker
  Nie liniowość – twórcy TUROK

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>