Ghost Recon: Future Soldier vs Call of Duty: Black Ops 2?


Nie jest tajemnicą, że nowy Black Ops podpatrywał rozwiązania z najnowszego Ghost Recona, toteż nie powinno dziwić iż mają jedną wspólną rzecz a jest nią niewątpliwie przyszłość na polu walki.
Internetowy portal CVG zabawił się w porównanie Call of Duty: Black Ops 2 z Ghost Recon: Future Soldier. Jesteście ciekawi jak im to wyszło? Zapraszam do oglądania i komentowania.

Oryginalny trailer z Call of Duty: Black Ops 2:

Przeróbka na Ghost Recon: Future Soldier:

Niedawno został wypuszczony trailer w postaci dokumentalnego nagrania, Rzućcie okiem.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>