DualShock Podcast na Święta!


Ekipa DualShock Podcast życzy wszystkim naszym słuchaczom jak i odwiedzającym Wesołych Świat oraz „solidnego” sylwestra :D Nie ważne czy jesteś z nami od początku, czy trafiłeś na naszą stronę przypadkiem – dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie spędzone miesiące podcastowej ekstrawaganzy ;) Liczymy, że za rok, również będziemy mogli złożyć Wam te życzenia.
Kartka świąteczna INSIDE ;)

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „DualShock Podcast na Święta!

 1. Bizon pisze:

  Jak jest teraz ciepło i świątecznie na stronce naszej :*:*:*:*

 2. yoyek pisze:

  Trafiłem na stronke i podcast niedawno. Spodobał mi się, i myślę że jeszcze posłucham was nie raz :) Wszystkiego najlepszego wiadomo :)

 3. odin pisze:

  Wszystkiego najlepszego yoyek :)

 4. Signe pisze:

  Słucham was już od jakichś dwóch miesięcy i cały czas próbuję nadrobić wszystkie poprzednie podcasty. :) Wymiatacie ^^ Wesołych świąt :)

 5. czosnek666 pisze:

  Słucham was hohoho i jeszcze trochę, a właściwei do jak jeszcze nagrywaliście dla Zanzibar Land. W sumie, bardzo się poprawiliście od tego czasu. A Blady już nie udaje Hayter’a. Życzę Wam kolejnego udanego roku i masy podkastów.

 6. Aki Evans pisze:

  czosnek666 tylko nie „Masy” bo obudzisz kogoś…

  No wesołych chłopaki!!!!!
  Tak skromnie ale od serca :]

 7. Mroku pisze:

  MASY?!!

 8. phsx pisze:

  a ja nie lubie świąt :) Przynajmniej wolne od pracy.

 9. Blady pisze:

  Jakże świątecznie się robi widząc nowych/starych użytkowników w otoczeniu tej zniewalającej oprawy…MASY? MASS EFFECT!! co?

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>