DSP na Facebooku + zmiany w redakcji.

Tak jak widać, pod strzechy naszej strony trafiło menu odwołujące się do Facebooka. Każdy zainteresowany, może od tej pory jednym klikiem dopisać się do listy obserwowanych stron, oraz sprawdzić czy przypadkiem coś go nie ominęło. Mamy nadzieje że to ułatwi wam nadążanie za tymi falami contentu jakie trafiają na stronę ;) Ze spraw technicznych, użytkownicy Internet Explorera zapytają – dlaczego nic nie widać? Otóż, Facebook, nie prowadzi żadnego wsparcia dla produktów Microsoftu, w tym Internet Explorera.

Jest to dość specyficzne i umyślne działanie, polegające na zagnieżdżaniu strony w stronie. Zwykle robi się to znacznie delikatniej, Facebook natomiast wybrał opcję najbrutalniejszą – by jak najmocniej ograniczyć przeglądarkę z Redmond. W tym momencie jednak, ratujemy Was tym linkiem do Facebookowej strony. Miejmy nadzieję że Facebookowy moloch jakoś się u nas zadomowi. Za sprawy związane z profilem naszej strony, odpowiedzialny jest Bizon. Wszelkie pretensje lub pochwały prosimy zgłaszać pod jego adresem.

Z pozostałych wiadomości, z redakcji na własne życzenie odchodzi Aki Evans. Niewiele w tej sprawie można dodać – być może sam Aki wyjaśni zainteresowanym co skłoniło go, do takiej decyzji. Mimo wszystko, jako redakcja, dziękujemy Ci za poświęcony czas oraz pomoc w rozwijaniu DSP. Powodzenia!
Oficjalnie powiemy o tym również w najbliższym DSP.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „DSP na Facebooku + zmiany w redakcji.

 1. Mroku pisze:

  No w końcu, myślałem, że już się nie doczekam :)

  Szkoda, że Aki odchodzi, powodzenia mu życzę :)

 2. phsx pisze:

  Widać nie każdy wytrzymuje nerd-level-critical w każdym podcaście ;)

 3. Divi pisze:

  Nareszcie moge kliknąć „Lubię to!” przy DSPodcast.

 4. odin pisze:

  Appropo „Lubię to”. Mogę dodać do każdego artykułu jeśli chcecie ;)

 5. Eski pisze:

  Na Safari też niedziała, ale spoko i tak nie kliknął bym lubie to! :) (żarcik)

 6. Divi pisze:

  odin – dodaj, dodaj. Przyda się.

 7. Abaddon pisze:

  Czekałem na coś takiego,będzie wiadomo kiedy jak najszybciej sciagnac podcast

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>