Diablo III – mamy dobre wieści!


Stało się! Pan Grozy oficjalnie powróci 15 maja 2012 roku! Oddani fani gry są już zapewne przygotowani na przygarnięcie własnej kopii Diablo, ale czy równie gotowy na jej wydanie jest Blizzard? Czy po coraz większych cięciach w systemach gry (na szczęście część rzeczy wróci w patch’ach) dostaniemy tytuł, który spełni nasze jakże wygórowane oczekiwania?

Wczorajsze wieści ze świata Sanktuarium na nowo podniosły ciśnienie nieco już znużonym wyczekiwaniem oraz ciągłymi zmianami fanom. I chociaż w dniu premiery nie będzie dostępu do aren PvP, system run wygląda nieco inaczej (gorzej?) niż to co zapowiadano i wciąż brak tej pewności czy magia tytułu zadziała tak jak przed laty, to wszystko to traci znaczenie, w odniesieniu do faktu, że końcu jest to gra na którą czekamy od momentu oficjalnej zapowiedzi w 2008 roku!(strasznie długie zdanie :P). Chłopaki! Szykujcie oszczędności i róbcie zapasy! Za niespełna dwa miesiące ten świat nie będzie już taki sam, więc warto spędzić trochę czasu z rodziną, dziewczyną, ulubionym zwierzakiem, bo gdy przyjdzie właściwa godzina będą liczyły się tylko dwie rzeczy: HACK & SLASH!

BTW: cena gry jeśli chodzi o wydanie standardowe jest duża, toż to sugerowane 199 zł! Fakt, to sporo więcej niż standard cenowy innych gier, ale co dostajemy w zamian? Przede wszystkim stały rozwój tytułu przez „content patche” (ale nie liczymy tu na całe rozdziały gry). Właśnie, patche i to darmowe, coś co należy nam się jako osobom wspierającym dany tytuł własnymi pieniędzmi, a co w ostatnich latach przyjęło formę DLC. Ale cena Diablo 3 to temat rzeka, faktem jest to że spokojnie można znaleźć oferty oscylujące w granicach 169 zł, a działanie w stylu: „kupię jak stanieje” niestety można sobie darować, bo to potrwa lata. Zresztą fani jak w każdym przypadku zaopatrzą się w swój egzemplarz ekspresowo, reszta raczej nie przekona się do tego tytułu, aczkolwiek zachęcam do zapoznania się z serią.

„A więc dalej, prosto w legowisko grozy…”

Informacje o Mroku

Taki tam Mrukar Elektro Ułe Ułe...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Diablo III – mamy dobre wieści!

 1. CialnyGD pisze:

  Blady… nailed it :)

 2. Mroku pisze:

  Meh, nikt tu się Diablo nie podnieca? :<

  eh a jeszcze rano było 169 zł + Magicka ;/ http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/diablo-iii-pc-magicka-gratis/1572

 3. phsx pisze:

  kupie jak stanieje ^_^’ co najwyżej 130zł jest dla mnie warta.

 4. tkay pisze:

  Czekałem, czekam i będę czekał. Co prawda nie z taką zapalczywością i ekscytacją jak jeszcze jakiś czas temu, ale jednak. Powiedzmy sobie szczerze, masowe zwolnienia w Blizz (w tym chyba głównego projektanta) do tego wycinanie samych elementów gry (jakby nie patrzeć niezwykle istotnych dla jej mechaniki) kładą cień na całą pracę zespołu związaną z ich najnowszą produkcją. Obawiam się jeszcze jednej rzeczy. Że ta gra i wyobrażenia o niej nie udźwigną ciężaru moich oczekiwań. Pogrywałem sobie ostatnio w betę Path of Exile, którego określa się mianem duchowego następcy pierwszej części Diablo (głównie chodzi tu styl graficzny i klimat) i rozgrywka znudziła mnie po paru(nastu?) godzinach. Nie wiem, może to przez to, że produkcja ta nie jest jeszcze na tyle dopieszczona, żeby się w nią tak zagrywać, albo może już faktycznie znudził mi się tego typu styl gry. Dlatego do premiery D3 już podchodzę z pewną rezerwą i nie wiem już czy kupię ją w dniu premiery. Jednak od ludzi, którzy mogli skorzystać z betatestów słyszy się bardzo przychylne opinie… Tak czy inaczej, wciąż jest to mój tytuł nr 1 tego roku jeżeli chodzi o największe zainteresowanie i będę śledził wszelkie doniesienia odnośnie D3.

 5. Mroku pisze:

  Zamówione, teraz zęby w ścianę i byle do maja.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>