Czasowa nieobecność DSPodcast.pl

Witajcie.

Zapewne część z Was na przestrzeni kilku ostatnich dni doświadczyła problemów związanych z dostępnością strony. Niestety dopiero dzisiaj udało mi się zażegnać je wszystkie. Sprawa wyglądała dość nietypowo, a to za sprawą serwerów dns, które co jakiś czas nie odpowiadały na żądania zwrotu adresu IP strony. Na szczęście przy pomocy znajomego, Tomka, (którego pozdrawiam) udało się zmusić dns’y do współpracy. Z innej beczki, mam więcej czasu aby pracować nad nowym szablonem dla DSPodcast. Tak wiec mam nadzieje, że tym razem uda mi się pogodzić czasowo wszystkie obowiązki i już niedługo coś z tej pracy będę w stanie zaprezentować.

Kontynuując optymistyczny ton newsów, do naszej redakcji dołącza Aki Evans. Na razie Aki zajmie się publikacją cotygodniowego podsumowania newsowego. Być może waść sam z siebie będzie atakował też inne rzeczy, jednak na ten moment newsy będą należały do jego domeny.

A teraz czas na informacje już mniej optymistyczne. W tym tygodniu z redakcji wypisał się Krusher. Jako nasz zasłużony redaktor nalezą mu się podziękowania za cały czas jaki włożył w sklejanie podcastów i organizowanie naszych nagrań. W imieniu swoim oraz pozostałych redaktorów serdecznie dziękuję za pracę oraz energię poświęconą na naszą stronę i mam nadzieje iż wszelkie problemy z jakimi się borykasz jakoś się rozwiążą.

To wszystkie ważniejsze informacje. Już niedługo nowe podcasty, artykuły, itd, itd!
odinowaty.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>