Call of Duty w prawdziwym życiu ? Czemu nie!

Ludzi utalentowanych w serwisie youtube z pewnością jest wielu. Za jednego z nich uważać można Freddiego Wonga – autora filmów, który próbuje przenieść realia gier w świat filmu. Wypuścił on ostatnimi czasy do sieci swój najnowszy film, którego inspiracją okazało się znane na całym świecie Call of Duty.

Wong to człowiek, który zyskał popularność dzięki zajęciu pierwszego miejsca w turnieju Guitar Hero 2 na World Series of Video Games. Po tych wydarzeniach postanowił nagrywać filmy, w których stara się odzwierciedlić gry w prawdziwym świecie. O wielkim zainteresowaniu filmami Wonga świadczyć może fakt, że jego produkcje na youtube obejrzano niespełna 88 milionów razy.

Aby stworzyć wrażenie tego, że gramy w grę, Freddie dodał do swojego filmu takie elementy jak ekran ładowania mapy, hud czy minimapkę. Efektowna kamera FPP robi tutaj bardzo pozytywne wrażenie i daje nam okazję spojrzeć na tego typu filmy jak realistyczne zapisy wspomnień bohaterów, ubarwione dynamiczną pracą kamery. Warto wspomnieć o świetnych efektach specjalnych, które wydają się być żywcem wyjęte z gry.

Poniżej załączam listę najlepszych (w mojej ocenie) filmów Freddiego Wonga.

Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 1:

Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2:

Aimbot:

Rocket Jump:

Flower Warfare – Psychedelic Action Scene

odin: od siebie dodam bardzo ciekawą produkcję ;)

Informacje o Qbol

Domorosły webmaster, fan gier indie, kopalnia pomysłów. W wolnych chwilach grywa na gitarze akustycznej. Jeśli tylko ma czas, próbuje poszerzać swoją wiedzę z zakresu programowania. Uczeń technikum o profilu technik informatyk, "specjalizacja" aplikacje internetowe.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Call of Duty w prawdziwym życiu ? Czemu nie!

 1. phsx pisze:

  Filmy Freddiego są świetne. Ten ostatni film – dosyć ciekawie zrealizowany, przez dłuższą chwilę nie umiałem zatrybić o co w nim chodzi.

 2. odin pisze:

  Ten nie jest już jego autorstwa, chciałem tylko dodać coś od siebie… świątecznego ;)

 3. Divi pisze:

  Produkcje Freddiego oglądam już od jakiegoś czasu i stwierdzam, że koleś wraz ze swoją ekipą odwalają kawał dobrej roboty. Wszystkie ich filmy są świetne, jednak najlepsze są te z okresu, gdy podróżowali po USA (albo dalej podróżują).

 4. Mroku pisze:

  December miażdżący, aż podskoczyłem przy pierwszym, pierdolnięciu :D

 5. phsx pisze:

  No mi też serce szybciej zabiło :p

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>