Blady powraca – no joke

Nie ma prawidłowego sposobu powitania się po tak długiej nieobecności, tym bardziej, jeżeli pożegnało się w pozostawiający tak wiele niedomówień sposób. Nie ma poradnika, który podpowie, jak przywitać się z redakcją, którą w jednej chwili ceniłem ponad wszystko, a w drugiej zostawiłem samą, wzburzając słuchaczy. Postaram się jednak rzucić trochę światła na to co było, oraz co teraz będzie.

 

Powody mojego odejścia były liczne, w swoim ostatnim wpisie starałem się być szczery, nie mówiąc jednocześnie zbyt wiele. Słuchacze zasługują jednak na parę odpowiedzi.

Nie, nie zostałem „zwolniony” przez odina. Nie było ogromnej kłótni i wyzwisk. Nie był to nagły wybryk w przypływie emocji. Nie chciałem zniszczyć DSPodcast, wysadzić go od wewnątrz i uciec.

Najbliższy pełnego obrazu był Bizon w swojej wypowiedzi na świeżo po moim odejściu – traciłem werwę do nagrywania. Chciałem wszystko robić po swojemu, a w ten sposób DSP z założenia nie może funkcjonować. Tupiąc w ziemię chciałem zwrócić na siebie uwagę. Odejście było ostatnią próbą tupnięcia. Czynem, którego teraz żałuję.

Nigdy nie powinien był porzucać słuchaczy. Mogłem szukać pokojowej metody rozwiązania sytuacji. Spojrzeć, jak naraziłem nasze wspólne dzieło.

Sposób mojego odejścia był nieprofesjonalny, nieadekwatny i tylko nastawił część słuchaczy wrogo do odina i podcastu, co nie było moim zamiarem i za co przepraszam.

Teraz, z pomocą Bizona i odina chciałbym powrócić na stronę, która nigdy nie przestała być moim dzieckiem, którą uwielbiam ponad wszystko i pragnę jej rozwoju.

Nie mogę doczekać się współpracy z pełnymi zapału nowymi redaktorami. Wiem, że czekają nas liczne nagrania pełne ożywionych dyskusji o naszej wspólnej pasji i na samą myśl o przyszłych projektach uśmiecham się w duchu.

Przed nami ciężka praca, której owocem (przy odrobinie szczęścia) będzie dalszy rozwój najlepszego podcastu o grach w Polsce.

 

 

Informacje o Blady

Fan ASG, militariów, gier video, filmów, motoryzacji oraz miłośnik tworzenia słów niemalniezwykle brzmiących. Mógłby popełnić samobójstwo skacząc ze swojej pewności siebie na swoją inteligencję. Brutalnie szczery, wierny swojemu skrzywionemu, wiecznie sarkastycznemu spojrzeniu na świat.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Blady powraca – no joke

 1. Zayl pisze:

  Wiadomo, człowiek nie jest stworzeniem idealnym i każdy popełnia błędy raz poważniejsze raz mniej. Mam nadzieję, że wszystko będzie szło dobrą ścieżką a podcast stanie się sławniejszy. Nie mogę się doczekać podcastu w 5 ;]

 2. toblakai pisze:

  Daddy’s home. Z tak liczną redakcją przewiduje prawdziwy DualShockowy boom – ostatnio i tak było dynamicznie na stronie, ale teraz to dopiero będzie się działo.

 3. Abaddon pisze:

  To chyba dobrze, nie? W tym tygodniu kończymy nagrywać let’s play’e z Conviction,potem Resident Evil 5 jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli.

 4. Abaddon pisze:

  A odnośnie „Newsa” Też jestem ciekawy współpracy w nowym składzie.

 5. Klawo! :> już nie mogę się doczekać nowego nagrania!

 6. toblakai pisze:

  Badon oczywiście że dobrze :D

 7. jaruto pisze:

  Abaddon, kiedy dodacie następny Let’s Play? :)

 8. Abaddon pisze:

  Takie pytania to do odina ale myśle że jutro powinien być let’s play z Hitmana.

 9. Mroku pisze:

  A tak na poważnie to nawet nie wiesz blady jak bardzo się kurwa cieszę :D. I chociaż ostatnio jestem mało aktywny z braku czasu i abstynencji od kompa, to z niecierpliwością czekam na jakiś wspólny podcast.

 10. Grabczas pisze:

  Witaj synu marnotrawny. Miło że ekipa docelowo staje się jeszcze większa chociaż na podcasty w 5 osób to nie liczyłbym za szybko. Trzymam kciuki za owocną współpracę wszystkich członków i liczę że DS Podcast jednak rozkurwi kosmos i pokaże kto tu rządzi :D Keep it rolling guys!

 11. Divi pisze:

  O kurde, tego się nie spodziewałem. Cholernie się cieszę i czekam na podcast już z udziałem Bladego.

 12. Bizon pisze:

  Mroku – mój dzień stał się jeszcze piękniejszy dzięki Thin Lizzy ;)

 13. Blady pisze:

  Dziękuję wszystkim za masę ciepłych słów :) <—– hmmm, MASĘ?

 14. jaruto pisze:

  Mass’ę Effect’ownych słów :D
  Nie sądziłem, że kiedykolwiek zatęsknisz za DSP, Blady. Dobrze, że się nawróciłeś ^^
  Welcome back.

 15. Abaddon pisze:

  Blady,wreszcie będę miał okazje porozmawiać z tobą o Mass Effect

 16. swierq pisze:

  Kurcze niezmiernie się cieszę! Muszę się przyznać, że po odejściu Bladego DSP trochę mniej mi się już podobał. ALE TERAZ BEDZIE SIŁAA!!!! BLAAADY IS BACK!

 17. kryspin013 pisze:

  Hah! Blady wrócił :D

 18. jajqo pisze:

  ….jedna fotka obrazująca odejście i zarazem powrót Bladego -> http://suckstobeyoublog.com/wp-content/uploads/2010/11/punch-face-l.jpg

 19. BAAPA pisze:

  No i GIT!! Dajcie czadu chłopaki…:)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>