Za kulisami „Nas to kręci!” – intro do Mafii II

makingof-ntk-mafia
Zmywamy wszelkie nałożone filtry i ściągamy cenzurę! Czy łatwo było nakręcić intro do Mafii II? Współpraca z kotem, czy odpalanie zapalniczki na pewno nie było proste… Miłego oglądania!

Informacje o Frog

Lara Frog, czyli Tomb Raiderowa Simka. Jak mawiał Blady: „pozytywnie paskudna”. Miłośniczka różnych gier – od czasów Commodore po współczesność. Jej głównym zajęciem jest współpraca z Bizonem i reżyserowanie “Nas to Kręci!”.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nas to kręci i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Za kulisami „Nas to kręci!” – intro do Mafii II

 1. Iroks pisze:

  acha fascynujące

 2. Biszek pisze:

  Obejrzałem, myślałem, że pośmieje się, nie pośmiałem, osobiście uważam, że niepotrzebny osobny artykuł do tego, mogliście to zamieścić na końcu NTK o Mafii

 3. Frog pisze:

  Biszek, tu nie chodziło koniecznie o to, żeby wszyscy mieli się posikać ze śmiechu – w każdym making-of’ie chcę pokazać pracę nad intrem bo niektórym może się wydawać, że to bułeczka z masełkiem. Ciężko zawsze o takie rzeczy jak np. światło, odpowiednie ustawienie kamery tak, żeby ujęcie wyszło tak jak sobie to zaplanujemy wcześniej w głowie, czy nawet sama gra aktorska która musi wpasować się w klimat gry.

  Nie wstawialiśmy tego na koniec odcinka, bo trwałoby to wtedy godzinę – a z doświadczenia wiem, że jak ktoś widzi tak długi materiał, to wyłącza to mniej niż w połowie, albo nie odpala tego wcale.

 4. Biszek pisze:

  :E Ale making of są zazwyczaj śmieszne sceny ?;p

 5. Bizon pisze:

  Ale to, że ciebie kompletnie to nie rusza, to nie znaczy, że innych też.. Czy naprawdę trzeba to drążyć do nieskończoności?

 6. jaruto pisze:

  Ktoś tu chyba nie rozumie albo nie pamięta znaczenia słowa za kulisami :P Za kulisami – behind the scenes. Takie materiały z definicji nie muszą być śmieszne.

  Coś ta twoja kicia niechętna była do współpracy tym razem :)
  Kim jest starszy pan który grał gangstera?

  Frog, proponuję następnym razem dodawać tego typu filmiki pod spodem głównego materiału NTK z dopiskiem „aktualizacja” tak jak robi to odin, zamiast dawać każdy fragment oddzielnie. Dzięki temu nikt nie będzie się burzył o to że niepotrzebnie miejsce jest zajmowane na takie krótkie materiały.

 7. Frog pisze:

  jaruto, pewnie następnym razem tak zrobię ;p A „starszy pan” – to mój tata :D

 8. Filip Bartuzi pisze:

  Co Wy tak narzekacie?!
  Świetny materiał, czekam na więcej making offów! :)
  Pozdrawiam

 9. jaruto pisze:

  Nie wiem czemu ale od razu przypomniał mi się polski aktor Adam Ferency. Może dlatego że z głosu i z twarzy są trochę podobni?
  Pozdrawiam twojego tatę :)

 10. Iroks pisze:

  Co Wy tak narzekacie?!
  Świetny materiał, czekam na więcej making offów! :)
  Pozdrawiam

  bo zamiast podcastów są same ntk na stronie

 11. Frog pisze:

  acha fascynujące

 12. Jaracz pisze:

  Chyba trochę przegiąłeś, Iroks. Można byłoby się czepiać, gdyby Frog i Bizon spamowali NTK częściej niż dwa razy w tygodniu, a wiemy, że tak nie jest i nowe odcinki pojawiają się od święta.
  Materiał spoko, nie za długi i treściwy. ;)

 13. Filip Bartuzi pisze:

  Zachowujecie sie, jakby ekipa dualachock podcast była Waszymy służącymi na zawołanie. Mając taka niewdzięczna publikę jak Wy, dawno bym porzucił te hobby w pizdu. Zamiast dziękować za to ze ktoś poświecił DUŻA ILOŚC, wolnegoczasu żeby Was zadowolić i nie wziąć z tego ANI GROSZA to Wy jeszcze podcinacie im skrzydła. Życzę Wam, żebyście odczuli kiedyś w życiu to, co niestety przez Was musza czuć redaktorzy czytając takie niewdzięczna komentarze. Gratuluje Frog i Bizonowi anielskiej cierpliwości i zapału Syzyfa (tak sie mówi? Jeśli nie, to mam nadzieje ze i tak zrozumieliście :D)
  Pozdrawiam

 14. Macio25 pisze:

  Dobrze wam to wychodzi, widać napracowanie :).
  Nie zrażajcie się negatywnymi opiniami, zwłaszcza gdy nie są krytyką uzasadnioną – chociażby Iroks się czepia a przecież brak podcastu nie ma związku z NTK.

 15. Frog pisze:

  Nie zrażamy się – kolejny odcinek czeka w kolejce ;)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>