Za kulisami „Nas to kręci!” – część III

nas-to-kreci-making
Nadmiar materiału na dysku twardym zmusił nas do stworzenia kolejnego making of „Nas to kręci!”. W zmontowanym przez Żabę filmie zobaczycie, że tworzenie intra do odcinka nie jest wcale proste… Pająk, intruz na planie, lodówka Bladego, nagłe olśnienie i „HOPSZ!”. Jak sami się przekonacie, podczas nagrania nie ucierpiało żadne zwierze.

Informacje o Frog

Lara Frog, czyli Tomb Raiderowa Simka. Jak mawiał Blady: „pozytywnie paskudna”. Miłośniczka różnych gier – od czasów Commodore po współczesność. Jej głównym zajęciem jest współpraca z Bizonem i reżyserowanie “Nas to Kręci!”.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nas to kręci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Za kulisami „Nas to kręci!” – część III

 1. Enslaved Eagle pisze:

  Ten pies! <3 I ten uśmiech na jego pysznej mordce. :D BTW, jak się wabi?

  Widać po tym filmie, jak wiele pracy musicie wkładać w odcinki NTK – podziwiam. ;) Ale odwalacie jednocześnie tak świetną robotę, że będę wam kibicował do utraty tchu. ^^

 2. Frog pisze:

  Wabi się Rox, Kox, Roxi, Roxon xD Ale ogólnie Rox.
  Jeżeli chodzi o całość nagrywania to jest to dla nas czysta zabawa, ale nie ukrywam że czasem w efekcie jest ciężko osiągnąć to co by się chciało ;)

 3. Infernal Warrior pisze:

  A ja chciałbym wiedzieć – co robiliście że psiak się tak szczerzył?
  Making offy zawsze są fajne, jest się z czego pośmiać. A czasem można zobaczyć do jakich szczegółów przywiązujecie uwagę – w ogóle bym nie pomyślał że zwracacie uwagę na takie detale jak to czy kadr obejmuje oba gnaty Lary.
  W ogóle, cud jakiś, tym razem ani jednego fragmentu w którym Żaba wybucha śmiechem i trzeba powtarzać scenę ;D
  Pająk robi robotę, dramaturgia musi być xD

  A na drzwiach do pokoju musicie wywiesić kartkę „Reżyser, producentka, aktorzy aktorki i zwierzęta proszą o ciszę na planie NTK”

 4. swierq pisze:

  … pieczone korale ;) ale ale ale …

 5. Bizon pisze:

  Może się wydawać, że nie przywiązujemy do tego wagi, ale często powtarzamy jakieś ujęcie lub kręcimy parę takich samych ujęć by potem wybrać z nich te najlepsze (w latach mojej kariery amatorskiego filmowca bardzo dużo uwagi przywiązywaliśmy do ujęć – pierwsze ujęcie do sceny batalistycznej w „Oskoblonej Bestii” miało próbne podejścia na rok przed prawowitym rozpoczęciem zdjęć do filmu ;) ). Z resztą, część z osób tutaj zaglądających na pewno zna moje zamiłowanie do „kręcenia” – w szczególności ty IW ;). NTK pozwala mi przypomnieć sobie jakie to świetne uczucie, a Frog sama często napędza kolejnych pomysłów, więc naprawdę bardzo mnie cieszą miłe słowa, albo chociaż samo zwrócenie uwagi na wstawki filmowe.

 6. Blady pisze:

  Masło.

 7. Infernal Warrior pisze:

  Z resztą, część z osób tutaj zaglądających na pewno zna moje zamiłowanie do “kręcenia” – w szczególności ty IW ;).

  Stary, ja dalej czekam na Łowcę Androidów 3 ;D

 8. Bizon pisze:

  Podesłać ci dwie nigdy nie ukończone wersje scenariusza, które nadal leżą na moim twardzielu? ;D Była chyba jeszcze jedna, ale ją całkiem porzuciłem i wywaliłem ;)

 9. Infernal Warrior pisze:

  Sie jeszcze głupio pytasz:

  infernalwarrior@gmail.com – ciezko by sie bylo domyslic jakiego mam maila, nie? :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>