Trine


Oh my dayum! Oto przed Wami pierwsze Nas to Kręci nagrywane w trzy osoby! W tym odcinku Bizon, Frog i ich gość specjalny przeżyją magiczną przygodę w świecie Trine. Współpraca będzie kluczem do sukcesu – ale jak sami się przekonacie, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Kupa śmiechu gwarantowana! Nie zapomnijcie zajrzeć też na koniec odcinka, gdzie czeka was materiał „zza sceny”.

Informacje o Bizon

Człowiek rąbiący beton siekierą, zapalony gracz, ambitny filmowiec, początkujący basista, dusza towarzystwa, niedzielny dziennikarz i powieściopisarz… a pomyśleć, że zawsze marzył o zostaniu Batmanem…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nas to kręci i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Trine

 1. kryspin013 pisze:

  Ta gra jest świetna… Pamiętam jak jeszcze kombinowałem ze znajomymi (bo trine nie obsługiwał mojego pada) żeby podłączyć do komputera 3 klawiatury i 3 myszki w odpowiedniej kolejności .., Gra nie pozwalała wybrać do jakiej postaci, który kontroler należy tylko przypisywała po kolei tak jak widzi urządzenia podłączone do komputera.

 2. jaruto pisze:

  Popłakałem się ze śmiechu przez was. Szczęka mnie teraz boli – ała… :P

 3. Bizon pisze:

  Kryspin – my na wersji 1.0 też za cholerę nie mogliśmy dostosować padów. Po patchu 1.5 już dało się w pełni ustawić DualShocka3 Bladego, ale mój Logitech miał sprawną tylko jedną gałkę (stąd często jak gram to widać, że skaczę w miejscu zamiast do przodu, bo byłem zmuszony używać d-pada ;) ). Niewykluczone, że kolejne patche zaradzą też coś na mojego pada (bo z rok temu udało się jakoś mi go skonfigurować do Trine).

  Cieszę się, że nie tylko nas bawi ten odcinek :D

 4. Świdru pisze:

  To ja również dołączę do grona osób, których odcinek rozśmieszył i dopisuję sobie Trine do listy gier godnych uwagi :D

 5. ChrisAenSidhe pisze:

  Jedna z najlepszych gierek w jakie grałem:)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>