Surgeon Simulator 2013

ntk-sugeron
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest ukończyć medycynę. Ale dla Bizona i Żaby to nie straszne – oboje pokazują, że każdy może zostać PCtowym chirurgiem i uczestniczyć w poważnych, przejmujących operacjach. Zabieramy Was na salę operacyjną, na której pojawi się również… Blady?!

Informacje o Bizon

Człowiek rąbiący beton siekierą, zapalony gracz, ambitny filmowiec, początkujący basista, dusza towarzystwa, niedzielny dziennikarz i powieściopisarz… a pomyśleć, że zawsze marzył o zostaniu Batmanem…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nas to kręci i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Surgeon Simulator 2013

 1. Infernal Warrior pisze:

  Szacun dla Was obojga za stalowe nerwy. Po tym filmiku wiem, że to nie dla mnie ;D
  Gra wygląda na… okropnie niedopracowaną czy się mylę?
  Widać jaką trudność sprawia każdy ruch (pewnie kwestia sterowania, co?), a przecież w trakcie wykonywania operacji trzeba być bardzo precyzyjnym ;)

  Intro nie za długie ale niezłe. Robicie coś z niczego – nawet łomot Bladego dało się do czegoś wykorzystać (bez żadnej urazy Blady) ;)

  I jeszcze powiedzcie mi – gra ma jakis system checkpointów czy zawsze trzeba od nowa całą operację wykonywać? Jakiś autozapis? Cokolwiek?

 2. Bizon pisze:

  Nie ma żadnych checkpointów – pacjent ginie i musisz zaczynać całą operację od nowa (dlatego ważna jest dokładność i monitorowanie stanu krwi). Zapis masz tylko po wykonaniu całego zabiegu. A sterowanie jest bardzo toporne, ale takie ma być – na tym polega cała zabawa. Gdyby sterowanie było ultra dokładne i proste, to takie operacje można by robić bez większego problemu w 1-2 minuty. Całe wyzwanie, to dokonanie przeszczepu kompletnym debilem, który nie potrafi chwycić normalnie młotka :D.

 3. Infernal Warrior pisze:

  Całe wyzwanie, to dokonanie przeszczepu kompletnym debilem, który nie potrafi chwycić normalnie młotka :D.

  Impossible! Nie na moje nerwy ;D

 4. Tak se oglądam, se myślę, i se oglądam, i se myślę. Że już to gdzieś widziałem. O, tutaj! http://youtu.be/-DFxghKARiI

 5. jaruto pisze:

  Wycięte nerki, wycięte serce, wątroba i w chuj wszystko ale siostro… mamy jeszcze czas. Pacjent będzie żył :D
  Z ciekawości zapytam. Próbowaliście zajść jeszcze dalej po nagraniu tym pijanym doktorkiem?

 6. Bizon pisze:

  Jasne – skończyliśmy do tej pory wszystkie „normalne operacje” (dwie sekretne mamy odblokowane, ale nie robiliśmy). Czyli przeszczepialiśmy też mózg, nerki i serce w kosmosie i w pędzącym ambulansie (ambulans jeszcze był ok, ale przeszczepy w kosmosie są hardkorowe…).
  Swoją drogą, Żaba jest specjalistką od przeczepiania mózgów – świetnie sobie radzi z pozbywaniem się mózgoczaszki za pomocą młotka ;).

 7. Kryspin pisze:

  Bizon ale wiesz, że strzykawki mają swoje zastosowania na pacjencie i tobie? :D

  Zielona strzykawka użyta na pacjencie zmniejsza utratę krwi, ale na tobie powoduje psychodelie. Niebieska z kolei działa odwrotnie: neutralizuje psychodelie ale zwiększa utarte krwi u pacjenta.

 8. Frog pisze:

  Kryspin, zorientowaliśmy się później :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>