Among the Sleep (Alpha)

nas-to-kreci-among-the-sleep
Noc, ciemność, dzieciątko, łóżeczko, misaczek – zgroza, zgroza… W dzisiejszym odcinku Bizon i Frog wkraczają w świat dziecięcych koszmarów, by dowiedzieć się czy ta ambitna produkcja ma szansę spełnić nasze podcastowe oczekiwania. Musimy jednak pamiętać – to tylko alpha! ;).

Informacje o Bizon

Człowiek rąbiący beton siekierą, zapalony gracz, ambitny filmowiec, początkujący basista, dusza towarzystwa, niedzielny dziennikarz i powieściopisarz… a pomyśleć, że zawsze marzył o zostaniu Batmanem…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nas to kręci i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Among the Sleep (Alpha)

  1. jaruto pisze:

    Początek był bardzo intrygujący z tym wołaniem o pomoc, i nagle klimat zaczął się sypać na łeb na szyję ponieważ gra w pewnym momencie przestawała być horrorem a bardziej przygodą Mcgee Alice. Muszę przyznać że udźwiękowienie jest solidne, szkoda tylko że nie idzie w parze z resztą.
    Widzę w tej grze potencjał na coś więcej niż tylko przesuwanie obiektów i dostawanie się do trudno dostępnych dla małego dziecka drzwi.
    Ja bym tak tej gry jeszcze nie skreślał bo być może fani Among the Sleep zauważą że prezentacja z dema była znacznie lepsza od tego co widzą w wersji Alfa, (w takim stanie może się jeszcze dużo zmienić) i być może twórcy dojdą do tego samego wniosku i wrócą do poprzedniej koncepcji która była najlepsza. Oby tak się stało.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>