Splinter Cell: Chaos Theory Taktyczne Szpiegostwo – Train Station


Dzisiaj trochę inny filmik niż zazwyczaj ponieważ skupiamy się znów na kooperacji – gameplay z mikrofonem w naszym, specyficznym wykonaniu, przygotowany przeze mnie i mojego kumpla z którym gram w to od lat.
Zapraszam do oglądania.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Splinter Cell: Chaos Theory Taktyczne Szpiegostwo – Train Station

  1. Oglądam to po raz czwarty i nie mogę się doczekać następnej misji; zapewnie będzie to Bunkier lub Kwatera ONZ bo obiecałeś mi dużo „przemyśleń” skradankowych.
    Przed chwilą ( 1 godzine temu ) skończyłem z moim kolegą grać misję train station i mieliśmy po 95 % i to było z względu na to że poszliśmy za Chu do tej skrzynki. Na twoim nagraniu też tak było. Ciekawe że dopiero za czwartym razem to zauważyłem ( hehe )
    Jakbyś mógł to 10-15 marca to postaraj wrzucić tą następną misje. Oczywiście Cię nie poganiam Jarku.

  2. Przejrzałem mój komentarz i zauważyłem beznadziejny błąd. Błąd przy tym Chu – nie poszliśmy za Chu.

  3. odin pisze:

    Nic się nie stało :) Witaj na dsie i mam nadzieję że zagrzejesz tutaj miejsce. Jaruto upija nas mocnym trunkiem kolejnych misji tak więc tego tutaj nie zabraknie :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>