Splinter Cell: Blacklist – Część 6


Ktoś, lub coś sabotuje Paladyna naszej ekipy? Nie może być! Dowiedzcie się więcej jak sobie poradzili w tej niecodziennej sytuacji.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Splinter Cell: Blacklist – Część 6

 1. CialnyGD pisze:

  Cóż za stresujący Que Pasa odcinek…. Jaruto błagam! Englese!

 2. jaruto pisze:

  Jeszcze jeden będzie w tym samym języku ale potem już normalnie : ) Obiecuję.

 3. odin pisze:

  Przywróciłem normalny wygląd let’s plajuff!

 4. CialnyGD pisze:

  It’s B-E-A-U-tiful :D

 5. jaruto pisze:

  Spasiba, dobry człowieku :]

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>