Splinter Cell: Blacklist – Taktyczne Szpiegostwo – Część 5


Kolejne przygody Fishera. Tym razem lokacja jest nieco inna bo przed nim Opuszczony Młyn stoi otworem.

Czym jest Taktyczne Szpiegostwo? Jest to najczystsza forma skradania z użyciem gadżetów w taktyczny sposób, skradając się przez linie wroga, czy też sojusznika, wypełniając główne cele i nie wykorzystując żadnych ofensywnych/agresywnych ataków. Zaawansowany styl Ducha – nie wykryty/nie ogłusza/nie zabija/nie gasi oświetlenia i nie pozostawia żadnych śladów jeśli nie jest to konieczne.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Splinter Cell: Blacklist – Taktyczne Szpiegostwo – Część 5

 1. odin pisze:

  Musimyyy zagraaaaććć co-opaaa!!!

 2. jaruto pisze:

  Oj taaaak! : )

 3. Norbert pisze:

  Ja już widziałem te Koopy :) odwieczny wróg odina i jaruta „sterowany robocik”.

 4. jaruto pisze:

  Mój, nie. To odin zawsze wchodził w te tereny gdzie robocik jeździł. Ja miałem inne zadanie ;d

 5. CialnyGD pisze:

  Ja sie zapytam tylko o jedna rzecz, bo oglada sie swietnie tak wykfalifikowanego szpiega… Ale Panie, czemu wszystko praiw jest w jezyku Por Favor? :)

 6. jaruto pisze:

  Bo głos Erica Johnsona ssie krótko mówiąc ; d a Luis Bajo jakoś ratuje tą główną postać mimo iż nie zostało praktycznie nic z Sama Fishera z dawnych lat. Nawet sam Michael Ironside niewiele by tu zdziałał poza świetnym głosem ; )

 7. odin pisze:

  Mój, nie. To odin zawsze wchodził w te tereny gdzie robocik jeździł. Ja miałem inne zadanie ;d

  Jaruto, wiesz jaki film mogę upublicznić :D Nie przeginaj :P

 8. jaruto pisze:

  Oj tam, oj tam… są gorsze dni, i te lepsze : D

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>