Let’s Play: Modern Warfare 2 #3


Oto na scenę Dualshock podcast zawitał nowy let’s player. Pierwszym zadaniem jakie sobie obrałem będzie dokończenie let’s playa Bladego i Lockona ze Spec Ops. Komentarze mile widziane, gdyż dzięki temu będę wiedział co poprawić. Filmik jest bez komentarza tak jak wszystkie moje filmiki, które się tu będą pojawiać. Miłego oglądania!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Let’s Play: Modern Warfare 2 #3

 1. Norbert pisze:

  Z początku twój let’s play wygląda na „wyreżyserowany, wymasterowany, wszystko określone, gdzie są przeciwnicy przynajmniej ja mam takie wrażenie. Co do braku komentarza nie wypowiem się bo sam go nie dodaje :/

 2. Bruno pisze:

  Skrypt panie, skrypt na skrypcie skryptem pomiata skrypt .W następnych odcinkach misje nieoskryptowane więc będzie inaczej.
  Misję znam na pamięć bo dużo ją powtarzałem dzięki wszechwidzącym snajperom.

 3. AngelA pisze:

  A mi się podoba ;]

  Idziesz jak przecinak, od razu widać, że jesteś w swoim żywiole.
  Twoje „podwórko”, klimaty, do tego intensywna akcja, gorąca krew i zimna stal na ochłodzenie temperatury ;)
  Aż chce się krzyknąć, złapać za giwerę i ruszyć Twoim śladem – znakomity przekaz zachęcający do sięgnięcia po ten tytuł.

  Dobra robota! I czekam na więcej :)

 4. Bruno pisze:

  Eeeee..eeee sarkazm? Spokojnie będzie dużo dużo więcej, nie tylko z Special Ops.Jako następne zagrajmy mogę dać Medal of Honor Airborne, lub Batman Arkham Asylum.Głosujcie!!

 5. AngelA pisze:

  Nie, jak najbardziej poważnie :)

  Z ciekawością rzuciłabym okiem na Medal of Honor Airborne. Z racji tego, że mam jakieś tam pojęcie o tej serii (Medal of Honor: Allied Assault, Spearhead i Breakthrough), w przeciwieństwie do Batmana – tu zerowe.

 6. jaruto pisze:

  Nie mam pojęcia co mógłbyś poprawić. Pod koniec sprintem wyprzedziłeś te skrypty ale chyba taki był zamierzony cel? :D
  Głosuję za Batmanem bo już jedną arcade’ową strzelaninę pokazałeś więc dla odmiany coś innego tym razem pokaż. Na ogół nie lubię speedrunów ale w Batmanie chciałbym zobaczyć jak szybko potrafisz śmignąć przez hordy przeciwników w kampanii. To będzie ciekawe :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>