Let’s Play: Gears of War 3 Horde fale 1-10


Witam was w pierwszym eksperymentalnym Let’s Play’u z Gears of War 3, a dokładniej trybu Horda w pełnym składzie. Z góry przepraszam za jakość całego nagrania, nie zdawałem sobie sprawy z tego, iż palenie podczas nagrywania tak wpłynie na zadymienie pomieszczenia 3,2×1,9metra by kamera traciła ostrość. Lecz chyba nie będzie to przeszkadzać w ogólnym odbiorze wyczynów drużyny. Przebrnęliśmy razem przez pierwsze 10 fal. Było wesoło, dramatycznie i oczywiście nie obyło się bez fail’a :)
Teraz wszystko zależy do waszych komentarzy. Jeżeli taka forma Let’s Play’a Wam się spodoba, nagramy kolejne 10 fal, na innej mapie, i może uda mi się zmusić kogoś innego do rozmowy „na wizji”. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, nagramy 5 odcinków, czyli zaliczymy całą hordę. W zależności od sytuacji skład naszej ekipy będzie się zmieniał.

Dziękuję Monie PL, Bezimiennemu, Gixiorowi oraz Lukananowi87 PL za dobrą zabawę, i oczywiście za to, że zgodzili się nagrać ze mną ten Let’sPlay.

Informacje o CialnyGD

Zapalony Xbox’owiec, osobnik potrafiący „zmęczyć” 3 gitary GH w ciągu miesiąca, amatorski nauczyciel drifting’u AWD w Forzie3. Zawsze stara się wyszukiwać pozytywne aspekty każdej sytuacji. I jak to kiedyś ktoś powiedział: „Cialny, jesteś lepszy od Achievementa”
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Let’s Play: Gears of War 3 Horde fale 1-10

 1. GrOOby pisze:

  Chętnie zobacze następne części. Zawsze chciałem pograć w Gearsy, ale niestety nie mam xboxa. Co do jakości myślę, że nie jest źle, da się spokojnie do obejrzeć-wszystko jest wyraźne etc. :)
  Moja propozycja wybiegająca w przyszłość to Let’s Play z Forzy, chętnie bym popatrzył na twoje poczynania w samochodzie ^^

 2. CialnyGD pisze:

  Gr00by, bardzo chetnie sie zaprezentuje :) Ale w wiekszosci (jak nie tylko) beda to drifty :)

 3. odin pisze:

  Gearsy wyglądają świetnie :) Do Want.

 4. Toblakai pisze:

  Fajnie to wygląda, trochę monotonnie na początku, ale stopniowo coraz więcej akcji na ekranie – ciekawe jak wyglądają dalsze etapy w tym trybie. Zastanawia mnie czy jest dostępny taki tryb w hordzie jak friendly-fire – wtedy byłby już zupełny odlot :D

 5. xray PL pisze:

  Hehe … Cialny wymiata, a czy załapie się na występ gościnny w jednym z odcinków ? Najlepiej na Wariata w falach 41-50 :)

 6. CialnyGD pisze:

  Przy świadkach… :) Masz to jak w banku :) Miałem zamiar zrobić cały zestaw na „dzielnym graczu”, ale na wariacie też damy rade, najważniejsza jest dobra drużyna!

 7. jaruto pisze:

  Początek mnie znudził ale to nie twoja wina Cialny tylko fal Hordy a dopiero od 8 fali zaczęło się robić ciekawie ^^
  Szkoda, że twoich znajomych z twojej drużyny w ogóle nie było słychać… ale ogólnie fajnie jest, chociaż lepiej jest grać niż patrzeć :]
  Następnym razem pokaż coś bardziej hardcorowego :D

 8. CialnyGD pisze:

  Jaruto, w takim razie fale 11-20 robimy na wyższym poziomie trudności (hardkor). Niestety rozpoczęcie każdej dziesiątki jest ciutke nudnawe… przy 11 pewnie będzie podobnie, ale postaramy się wam to jakoś urozmaicić :)
  W następnym nagraniu zmienie ustawienia głośności gry w nadziei, że robiąc głośniej na TV będzie lepiej słychać kompanów. W tym nagraniu po prostu nie dałoby się nic zrozumieć.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>