Let’s Play: Batman Arkham City – Wyzwania #1


Witam. Batman dość długo przebywał w Batgrocie, więc powrócił odmieniony. Druga część tej niesamowitej gry wprowadza wiele nowości, więc jest też więcej możliwości na ukończenie misji wyzwaniowych. Postaram się przebrnąć przez wyzwania uzyskując najwyższą ocenę i bez wdawania się w bezpośrednią walkę (oczywiście mowa o wyzwaniach łowcy). Zapraszam.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Let’s Play: Batman Arkham City – Wyzwania #1

  1. jaruto pisze:

    Ładnie sobie poradziłeś w wyzwaniach łowcy i walki. Najlepszy był fail Batmana gdy przeciwnik nie chciał wylecieć przez barierkę zaczepiony Bat-hakiem, i to dwukrotnie, haha :D

  2. Bruno pisze:

    Kiedyś, gdy chciałem wykonać nokaut z gzymsu, Batman zrobił mu cichy nokaut. Wyglądało to tak jakby Batman przytulał powietrze, a po drugiej stronie przeciwnik dostawał ataku astmy. Wszystko to odbyło się w powietrzu.

  3. jaruto pisze:

    Niezły glith :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>