Let’s Play: Batman Arkham Asylum #1


Tak, nie mylicie się. Oto let’s play z gry, która wygrała zdecydowaną większością głosów (na MOHA był tylko jeden głos). A jest nią Batman Arkham Asylum. Czy uda nam się poskromić zapędy Jokera? Czy Naczelnik Sharp bawi się dobrze? Przekonajcie się sami. Witamy w domu wariatów!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Let’s Play: Batman Arkham Asylum #1

 1. dasm pisze:

  No i teraz mam problem… bo oglądając Let’s play naszła mnie znów ochota na przeżycie Asylum jeszcze raz… ale z drugiej strony czeka na mnie City ;)
  Ech.. ciężki los gracza, oj ciężki :P

  Bruno, dzięki za play

 2. jaruto pisze:

  Co mogę powiedzieć. Zaskoczyły mnie te wstawki z filmów, całkiem fajne urozmaicenie : ) Więcej bym poprosił takich scenek.

 3. Bruno pisze:

  Hmm…nikt nie skarży się na jakość? Chciałem dodać w HD ale nie miałem czasu na długie przesyłanie i nie wiem czy następne odcinki będą w HD. Co do wstawek, to kiedy już wysłałem, pomyślałem, że w scenie z tym wielkim kolo można by dać ”Helena mam zawał”- z wiadomo jakiego serialu.

 4. szacool pisze:

  Hmm… powiem szczerze, że miałem zamiar pokusić się o prośbę o nagrania w lepszej jakości :) O ile gorsza jakość nie przeszkadza w oglądaniu (słuchaniu) let’s play’ów z cyklu „Nas to kręci” gdyż właśnie jest tam komentarz na bieżąco na którym można się skupić. Tak tutaj z okazji „czystego” gameplay’a bez komentarza, przydałoby się co najmniej 720p:)

 5. Bruno pisze:

  Ehhh….drugi odcinek już wysłany i nie ma HD. I’m so sorry.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>