Let’s Play: Hitman SA #1 – Anathema

Hitman2
Witam. Ostatnimi czasy, gdy mówi się o Hitmanie, przeważnie ma się na myśli Absolution. Sięgnijmy pamięcią wstecz do roku 2002, kiedy to wyszła druga część serii Hitman. W tym let’s playu przechodzić będę misje, uzyskując rangę Sillent Assassin. Podobnie jak w legendarnych już przejściach czwartej części Hitmana, w wykonaniu ekipy BOB, nie będę skupiał się na fabule. Zapraszam.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Let’s Play: Hitman SA #1 – Anathema

  1. Iroks pisze:

    Hitman 2 był fajny tylko ze do rangi silent assasin wiodła niestety jedna droga.

  2. Bruno pisze:

    Oj Iroksie, mylisz się! Przykład: Anathema. Do willi można wejść w przebraniu listonosza, cateringowca, strażnika, lub bez stroju. Dona można załatwić w sposób jaki pokazałem lub w jego własnym biurze. Uciec z miejsca zdarzenia można samochodem (o ile się nie myle to Don ma klucze) lub na piechotę przez bramę. Właśnie skończyłem nagrywać następną misję i wbrew większości poradników w internecie zrobiłem tę misję na tzw. half no suit. Znaczy to, że do budynku z którego oddajemy strzał wszedłem bez przebrania omijając tabuny strażników, lecz z powrotem już tak różowo nie było i musiałem się przebrać w ( to ważne) jeden z kilku strojów które leżą na całej mapie. Da się?

  3. Norbert pisze:

    Co do kluczyków się zgadza, nawet je podniosłeś pod koniec :>

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>