Let’s Play: Hitman SA #3 – Spotkanie w Parku Kirowa

Hitman2
Witam. W tym odcinku dokonamy zabójstwa kolejnego generała i szefa lokalnej mafii. Zrobiłem tę misję w inny, mniej popularny sposób z użyciem karabinu snajperskiego. (Przy okazji mam do was pytanie: czy ktokolwiek wykonał tę misję strzelając z wieży katedry? Jeśli ktoś to zrobił, to niech powie jak tego dokonał.) Zapraszam.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Let’s Play: Hitman SA #3 – Spotkanie w Parku Kirowa

 1. Iroks pisze:

  Ja strzelałem z wieży chyba w cerkwii, albo innego wysokiego budynku, równie dobrze dało radę strzelić z poziomu ulicy.

 2. Bruno pisze:

  Jestem ciekaw jak udało Ci się to zrobić bez wywoływania alarmu i wszechobecnego chaosu.

 3. Norbert pisze:

  Mimo, że stara gra. Mimo, że styl gry wyuczony, wyliczony i wymasterowany każdy etap gry to podobają mi się twoje let’s playe. Pamiętam, że gdy pierwszy raz przechodziłem hitmana to taktyka jaką grałem „na rambo” sprawdziła się w tej misji. Tak mimo chodem jakim cudem spotkanie nie zostało przerwane skoro strażnicy zostali zaalarmowani ?

 4. Bruno pisze:

  Ten ,,alarm” jest raczej tylko napisem. Żaden strażnik się tym nie interesuje, wszystko jest po staremu. Ogólnie bardzo mnie denerwuje to, że Hitman gdy idzie z chloroformem to idzie jakby chciał powiedzieć :,, Ej, zobacz, mam chloroform, chcesz powąchać?” Denerwujące jest również to, że Agent 47 skrada się straaasznie powoli i by zachloroformować tego strażnika, trzeba wykorzystać bieg. W Blood Money naprawili to i Hitek chowa przedmioty za plecami.

 5. Norbert pisze:

  W każdym razie twórz dalej gdyż „Grumpy Cat Approved”

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>