Let’s Play: Hitman Blood Money, część: 10

hitman_naglowekOto kolejny odcinek w którym, w miarę bez wtop udało się przejść misję. Będzie dużo przebieranek, magiczna moneta, epicki pojedynek płatnych zabójców, oraz… świadkowie, z którymi trzeba będzie sobie poradzić w kilka sekund. W trakcie wykonywania misji, mój plan musiał ulec zmianie. Zadanie polega na wyeliminowaniu dwóch celów i przechwycenia danych, jednak pojawią się nieoczekiwani przeciwnicy, którymi również się zajmę. Mam nadzieję, że zachęcę kogoś do ponownego odkurzenia Hitmana i wysłania do DS swojego nagrania, pokazującego przejście którejś z misji.

EDIT
W okolicy 2:40, gdzie wykonuję zapis przepraszam, że nie ma skąd biorę przebranie. Otóż w tym miejscu gdzie już mam je, jest gość który ma problemy żołądkowe. Usypiam go i wrzucam do kubła na śmieci które znajduje się za nim.

Informacje o Iroks

Fan dziwnych, często niszowych gier, lubi planszówki i bitewniaki. Nie pogardzi dobrą książką czy filmem. SIŁA i SALTA !
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Let’s Play: Hitman Blood Money, część: 10

  1. jaruto pisze:

    Widzę Iroks, że w magiczny sposób zaraz po sejwie Hitman założył maskę na głowę. Złapałem się za głowę i dumałem, jak mogłem przegapić ten moment kiedy on ją zakłada? Wracam i to samo się dzieje i wtedy mnie olśniło, zmontowałeś to w taki sposób że wygląda to jakbyś przechodził bez powtarzania ale coś nie poradnie w tym momencie wyszło : D Nie żeby mi się coś takiego nie podobało, po prostu przez chwilę byłem lekko zdezorientowany tym co zobaczyłem : P
    Sprytnie użyłeś min i pieniążków (chyba nigdy nie przestanę się śmiać z głupoty strażników na widok brzęczącej monety xD)
    Niezłe przejście : )

  2. Norbert pisze:

    Dobre pomysły na przejście z początku myślałem ze to odin gra a później przeczytałem, kto dodał :>

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>