Let’s Play: Aliens vs Predator – Marine #1


Pan Weyland nie wiedział, co znajduje się za wrotami, gdy rozkazał rozpocząć procedurę otwarcia. Zapraszam do Let’s Playa z tej ‚nowszej’ serii Aliens vs Predator, gdzie jako ‚Rookie’ będziemy starali się odnaleźć w obcym świecie – i przeżyć. Niestety zapomniałem aktywować mikrofon, naprawię to przy kolejnym odcinku ;). Pierwszy raz mam styczność z tą seria, zamierzam się dobrze bawić

Informacje o Biszek

Your soul is mine. . . (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Let’s Play: Aliens vs Predator – Marine #1

 1. Mroku pisze:

  Fajny ten Alien, kupię sobie przy najbliższej przecenie na steam :D

 2. Bruno pisze:

  Nie dodaje się wpisów w czwartek. Toć przecie podcast najważniejszą częścią DS-a jest i musi być choć trochę na górze strony!

 3. Divi pisze:

  Czekam na drugi film, ale tym razem z komentarzem. To właśnie komentarz musi przyciągnąć widza, bo inaczej po co oglądać jak ktoś przechodzi grę?

  I tylko mi się wydaje, że trochę za dużo tutaj tych filmów? Jeden tygodniowo na pewno by wystarczył.

 4. Bizon pisze:

  Spokojnie Divi, poruszałem ten temat wczoraj w rozmowie z odinem. Let’s Playów użytkowników będzie mniej, ale za to będą bardziej treściwe, bo ostatnio już rzeczywiście mamy wysyp zwyczajnych „przejść” gier bez treści merytorycznych. Zmiany nadchodzą ;)

 5. Mroku pisze:

  Mi osobiście ilość nie przeszkadza, ale można by to jakoś usystematyzować, żeby nie waliło po gałach na głównej za każdym razem. Więc Let’s Play’ów jak najwięcej, tylko w oddzielnej/kategorii, okienku cokolwiek.

 6. odin pisze:

  Don’t worry. I got this ;)

 7. Divi pisze:

  I hope so.

 8. Bruno pisze:

  Jeśli chodzi o mnie, to mój Thiefuś jest bardzo merytoryczny.

 9. Biszek pisze:

  Odcinek Drugi już dawno nagrany, niestety problemy z internetem to coś czego nie da się ominąć.. Dziś zaczne uploadować kolejny odcinek, już z głosem w tle :-)

  Edit :

  http://puu.sh/XlIq

  :-)

 10. odin pisze:

  :(

 11. Bruno pisze:

  Znam to. :(

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>