Let’s Play: Splinter Cell Conviction Co-Op, część: 2


DualShock Podcast prezentuje kolejną odsłonę SHOTGUN team”u :) Tym razem odin oraz Abaddon porywają się na drugą misję trybu kooperacyjnego Splinter Cell Conviction. Ostatecznie jednak, pytaniem które staje się najistotniejsze jest, czy w końcu uda nam się nagrać część trzecią? Były już trzy podejścia – wszystkie nieudane. Trzymajcie kciuki i miejmy nadzieję, że spotkamy się już w następny piątek!

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Let’s Play: Splinter Cell Conviction Co-Op, część: 2

 1. GMP pisze:

  Czekamy na „co-opa” w Chaos Theory :)

 2. Abaddon pisze:

  Będzie!

 3. Blady pisze:

  Moja ulubiona odsłona serii, Double Agent na XboxOne niestety posiada bardzo zdupiony Co-Op – mnóstwo wysilonych „współprac” przy zagłuszaniu kamer, które niebotycznie nudzą i sztucznie wydłużają rozgrywkę. Do tego brak jakiejkolwiek świeżości – ot, wszystko co w Chaos Theory, tylko mniej tych fajnych patentów, a więcej zagłuszania kamer i PRZESŁUCHIWANIA WE DWÓCH NA RAZ. Które tylko brzmi fajnie w teorii.

  Wasz Let’s Play byłby o tyle lepszy, gdyby Abaddon trzymał się bliżej odina, coby więcej było akcji w stylu „odsiecz Abaddona z UZI”, wpadania na siebie podczas przeskakiwania przez biurko, „kradnięcia” sobie killi. Niemniej – zwałowo, dynamicznie i z jajem. DOBRZE.

 4. jaruto pisze:

  Taaak, grałem w tego co-opa i szkoda, że nie powala… ale za to ten Double Agent jest o niebo lepszy w trybie single, zaraz po Chaos Theory moja ulubiona część : )

 5. odin pisze:

  U mnie DA, później CH :3

 6. Abaddon pisze:

  Chaos Theory,Double Agent,potem nie mam pojęcia.

 7. odin pisze:

  A może Harry Potter?

 8. grabczas pisze:

  I frytki do tego?

 9. toblakai pisze:

  pufff leżeć :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>