Konkurs

Aktualnie nie prowadzimy żadnych konkursów :(

Spoiler: Ostatni zakończony konkurs ZaznaczPokaż

67 odpowiedzi na „Konkurs

 1. odin pisze:

  Okej nowa edycja konkursu i komentarze ponownie otwarte :)

 2. ChrisAenSidhe pisze:

  Pozwoliłem sobie zinterpretować regulamin i zamiast kompletnej recki (zresztą forma miała byc krótka) skupiłem się na konkretnym elemencie konkretnej gry. Jeżeli nie kwalifikuję się tym tekstem, trudno. Pisałem pod wpływem chwili, inspirowany autentycznymi przeżyciami, do których kolekcji doszły kolejne z dzisiejszego popołudnia. Mam nadzieję, że jest dość krótko, ale nie za krótko, to po pierwsze, a po drugie zdaję sobie sprawę, że aby zrozumieć w pełni poruszoną tematykę trzeba nieco czasu w grze spędzić. O co całe halo? O community LoLa i tekst „Umżyj na raka!!” Tadaaaaam. Gdyby nie narzucona krótka forma, tekst miałby pewnie kilka stron i głębiej zmierzył się z problemem;] Poza tym zdaję sobie sprawę z niedostatków warsztatu, formy i/lub ewnetualnej składni całego tekstu, biję się w pierś i po cichu liczę, że liczba startujących będzie na tyle mała, że zgarnę nagrodę pocieszenia (np. Ethan: Meteor Hunter). O!
  Także na rozruszanie i na start zgłaszam się ja:)

 3. Kosmiczna Suczka pisze:

  Dacie Supreme Commander + dodatek jak nikt nie będzie chciał? :)
  Grałem w to kiedyś i bardzo mi się podobało.

 4. CialnyGD pisze:

  Koszmiczna, jezeli wezmiesz udzial w konkursie to pewnie bedziesz mial okazje :)

 5. Bruno pisze:

  Hola hola. Zgłaszam się do konkursu, artykuł o trybie single w Men of War: Oddział Szturmowy juz wysłałem na redakcyjną skrzynkę. Wprawdzie robiłem w dość szybkim czasie, ale mam nadzieję że coś z tego będzie.

 6. odin pisze:

  Wszystko git, walcie śmiało bo nagrody lecą za bezcen :D konkurencji prawie żadnej :D

 7. odin pisze:

  Okej, na ten moment mamy zgłoszenia Crissa i Bruna. Z czego Chriss poprosił mnie na boku o klucz steam do którejś z nagród pocieszenia.

  Zdecydowaliśmy z Cialnym, że skoro nikt inny nie chciał próbować, Bruno otrzymuje od nas wszystkie nagrody główne :) Chriss natomiast dostaje wszystkie nagrody pocieszenia (bo na takie liczył) :P Szkoda, że nikt inny nie chciał brać udziału w konkursie, bo naprawdę chcieliśmy wam oddać te gry :) Gratulujemy!

 8. ChrisAenSidhe pisze:

  Za słabe gierki, że ludziom się nie chciało niczego skrobnąć? Miało być Diablo 3 + RoS? :P Nie kumam, ale ok, dziękuję za werdykt, jestem usatysfakcjonowany. Tyle w temacie:)

 9. Kosmiczna Suczka pisze:

  Granie w pinballa jest mniej zobowiązujące niż pisanie recenzji :)

 10. odin pisze:

  Regulamin wymyślałem na szybko, przepraszam :(

 11. Bruno pisze:

  Nie szkodzi. Mi bardziej leżą recenzję. Pintball jakoś do mnie nie przemawiał. Dla każdego coś miłego.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>