Diabelski Kącik #4


Witam w kolejnym Kąciku Diabła. W przeciągu ostatnich dni nazbierało się znowu dużo ciekawych diabelskich informacji. Mamy trochę wywiadów i parę ciekawych newsów!
PS. 9 dni!

90% i?

Licznik na stronie promocyjnej Diablo 3 dobił 90% dzięki czemu otrzymaliśmy zestaw tapet z postaciami Diablo 3. Oznacz to także, że w przeciągu (tak myśle) 3-4 dni licznik dobije 100% a co za tym idzie odblokuje short animowany Diablo 3: Wrath!

Skill-e, Pasywy, Runy – Kiedy i jak?

Jeden z użytkowników serwisu reddit opublikował wykresy w których znajdują się informacje na jakich poziomach nasza postać otrzyma nowe umiejętności,runy itp.

Jest to przydatny wykres ponieważ pokazuje nam jak różnie będą drogi rozwoju poszczególnych bohaterów. Jeżeli zaś jesteś spragniony sprawdzić, jakie dokładnie umiejętności odblokujesz na poszczególnych poziomach zapraszam tutaj.

Opowieści o naszych Bohaterach!

Na Polskiej stornie Diablo 3 znalazłem bardzo ciekawy dział w którym znajdziemy Opowiadania wprowadzające dla każdej klasy w Diablo 3! Dzięki tym krótkim opowieścią dowiadujemy się dokładnie w jakich celach i dlaczego nasi bohaterowie znaleźli się pod Nowym Tristram. Naprawdę warto je przeczytać, moim zdanie dzięki tej lekturze jeszcze lepiej rozumie naszych bohaterów i łatwiej będzie mi się w nich wcielić podczas przygody z Diablo 3.
Oto Linki do wszystkich opowiadań:

Wędrowiec – Barbarian

Nienawiść i dyscyplina – Demon Hunter

Nieustępliwy – Monk

Kroczący w zwątpieniu – Witch Doctor

Świetlik – Wizard

Miłego czytania :)

Jay Wilson ponownie!

No i przyszedł czas na tradycyjni punkt kącików, czyli wywiady z Game Director of Diablo III, Jayem Wilsonem. Na pierwszy ogień lecą wywiady z poprzedniego roku w których to pan Wilson tłumacz dla czego decydowali się zrezygnować z rozdawania punktów umiejętności oraz dlaczego nie ma w grze typowego dla blizzard drzewka talentów:Kolejny wywiad pochodzi z wizyty Jaya w Azji podczas Diablo III Beta Test Event.

PS. Też macie ochotę zabić szepczącego gościa ? :D
I ostatni wywiad. Serwis AtomicMPC wyciągną z głównego twórcy gry naprawdę ciekawe informacje:

 • W grze znajdziemy naprawdę duży easter egg, możliwe że jest to powrót Krowiego Poziomu z poprzedniej części gry. Wilson nie ujawnił jednak szczegółów niespodzianki..
 • Wiemy już jaki poziom będą posiadać potwory w czterech Aktach na Inferno. Akt I – 61 lvl, Akt II – 62 lvl, Akt III i Akt IV – 63 lvl. Na każdy poziom potworów przypada jeden tier przedmiotów. Czyli na Inferno będziemy mogli zdobyć trzy Tiery przedmiotów.

No to już wszystko na sam koniec zostawię was z pewnym zdjęciem które właśnie znalazłem :D

Informacje o Aki Evans

Otaku, uzależniony od gier MMO oraz osu!. Amatorski montażysta oraz początkujący filmowiec. Uwielbia twórcze zajęcia i zawsze szuka nowych możliwość do rozwijania i poszerzania swoich pasji. Wieczny optymista.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Diabelski Kącik #4

 1. Vallhalen pisze:

  Ale będę orał XD Umrę z głodu przed PC :P

 2. Mroku pisze:

  Nie miałem pojęcia o tych opowiadaniach, umili to czas w ostatnim tygodniu oczekiwania :)

  Nadal nie wiem, gdzie zakupić Diabolo, Empik odpada bo za drogo, sklepy internetowe też, bo nie chcę czekać. Oj czeka mnie wyprawa z samego rana i poszukiwania, ostatnia nadzieja w Media Expercie i Euro ;p

 3. Vallhalen pisze:

  Ja kupiłem na muve.pl którego jestem stałym klientem. Jeśli tym razem nie otrzymam gry odpowiednio szybko tzn co najmniej w dniu premiery to zrezygnuje z ich usług…

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>