Nuclear Dawn – dwie sztuki specjalnie dla was :)


Witajcie! Mamy dla Was niezapowiedziany mini konkurs :) Z racji całkowitego zbiegu okoliczności, wraz z akim postanowiliśmy sprezentować wam po kopii Nucelar Dawn. Jest to steam-gift, tak więc aby go otrzymać musicie posiadać platformę steam. To pierwsza z rzeczy która jest wymagana. Drugą jest przygotowanie krótkiego scenariusza lub obrazka/ów, które przedstawiłyby wasz pomysł na zakończenie Mass Effect 3. Więcej w środku :)

Sposób wykonania jest dowolny. Możecie napisać komedię, dramat, sensację czy nawet horror. Wszystko zależy od waszej wyobraźni. To samo tycz się obrazków – może być to fotomontaż lub własna produkcja. Liczy się pomysł oraz interesujące wykonanie. Dwóch użytkowników którzy zaprezentują nam najlepsze prace otrzyma po jednej kopii gry Nuclear Dawn. Trzeciego miejsca niestety nie ma, gdyż wyjechało do Wielkiej Brytanii na zmywak.

Bardzo istotna kwestia – aby wziąć udział w konkursie musicie być zarejestrowanymi użytkownikami. Bez tego ciężko nam będzie skontaktować się ze zwycięzcą i przesłać mu nagrodę.

Pomijając całą gadaninę, tak oto prezentuje się Nucelar Dawn:

Krótko o grze:
Społeczność graczy jest na bardzo wysokim poziomie, gdyż w ogromnej większości są to dojrzali ludzie. Wielu z nich pomaga nowym graczom oraz koordynuje działania drużyny (mimo wszystko można również pogadać o filmach, grach i życiu :). Zawdzięczać to można wbudowanej funkcji VoIP, tak więc nie trzeba do tego dodatkowych programów a sama obsługa i klawiszologia jest dziecinnie prosta. Gra drużynowa jest niewyobrażalnie istotna – niemal żadna klasa nie ma istotnej przewagi nad inną. Wszystko opiera się o team-play oraz zdobywanie punktów mocy, które pozwalają kapitanowi naszej drużyny budować nowe struktury i systematycznie przesuwać się w stronę drużyny przeciwnej aż do kompletnego oblężenia ich bazy. W grze istnieje kilka klas (każda o innej specjalizacji) jednak to co ją wyróżnia to wspomniany wcześniej kapitan drużyny. Tego wybieramy na początku meczu i to on kieruje całą drużynę w odpowiednim kierunku. Oznacza na mapach graczy istotne punkty oraz odpowiada na ich prośby. Dodaje punkty odrodzeń, pojemniki z amunicją, lub wieżyczki strażnicze. Mimo niepozornego wyglądu jest to okropnie wciągający tytuł i jeśli tylko chcecie sprawdzić swoje umiejętności jako żołnierz/operator egzoszkieletu/technik/snajper/medyk lub kapitan drużyny, ta gra jest właśnie dla was. W niespotykany sposób łączy elementy team-playu oraz gier fps/rts.

Konkurs trwa do piątku 6 lipca :) Nie ma pośpiechu.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Nuclear Dawn – dwie sztuki specjalnie dla was :)

 1. Bruno pisze:

  Czy moja skromna osoba pomogła przy wymyślaniu tematu konkursu?

 2. odin pisze:

  Pomogła :) I tak się cieszę, że udało się nam z Akim coś takiego zorganizować :)

 3. Bruno pisze:

  Cieszę się bardzo,że mogłem jakoś pomóc.

 4. Non pisze:

  Ja mam interesujący pomysł, ale nie jest on ani scenariuszem, ani obrazkiem, więc swoją kandydaturę chciałbym zgłosić pozakonkursowo. O ile się wyrobię w czasie konkursowym. Jeśli nie, i tak się z wami podzielę. O ile mi się uda. Dzięki za pomysł! :)

 5. odin pisze:

  Wal Pan, mogę dodać że zaakceptujemy z Akim dowolną pracę ;) Nie ma co się martwić, na dsie nie ma spiny :d

 6. Abaddon pisze:

  Przy większej ilości weny i alkoholu dałoby się napisać o wiele lepszy scenariusz całego ME3 a nie samego zakończenia:)

 7. odin pisze:

  Też może być ;)

 8. Bruno pisze:

  Myślę,że ekipa Bioware była pod wpływem tego drugiego czynnika jak wymyślała zakończenie ME3,więc nie przesadzaj.

 9. AngelA pisze:

  Konkurs ciekawy… Jednak za krótki czas, którego i tak nie mam ;P
  Do tego „fa caldo!”, nic się nie chce…

 10. odin pisze:

  Hmmm… a do kiedy by Ci pasowało :) ?

 11. AngelA pisze:

  Dzięki, ale nie ma sensu naginać zasad, skoro prawdopodobnie po niedzieli wyjadę na jakiś czas.
  Dlatego zaznaczyłam, iż na pewno bym się nie wyrobiła. Mam inne zaległe „prace”, które mają priorytet ;)
  Inaczej z chęcią wzięłabym udział :)

 12. odin pisze:

  Równie dobrze moglibyśmy oddać to bez żadnych konkursów :) Napisz do kiedy, zmienię datę. Nie ma pośpiechu, poza tym jeśli komuś się gra podoba lub też chciałby wziąć udział, jestem ostatnią osobą która miałaby to utrudniać :) Do it! :D

 13. AngelA pisze:

  Nie utrudniasz, no skąd :)
  Dzięki za szansę, może mnie nie być i dwa tygodnie. Sam widzisz, że to zbyt długi termin „zwłoki”.
  Nie byłoby fair w stosunku do innych uczestników.

 14. odin pisze:

  Napisz coś na kolanie :) Może być satyra – no paaanieeeeee :)

 15. AngelA pisze:

  Ok, na Twoim ;)
  Zobaczymy… ;P

 16. kamil950 pisze:

  Ja raczej nie będę brał udziału w konkursie, ale może jakbym kiedyś kupował Nuclear Dawn, to czy gra tam dużo Polaków, czy jednak trzeba dobrze znać angielski żeby się sprawnie porozumieć?

 17. odin pisze:

  W większości północna Ameryka, Rosja i Niemcy. Widziałem do tej pory 2 polaków i szczerze powiedziawszy wstyd mi było – leciały bluzgi oraz pretensje że gra jest za trudna oraz że nikt nie pomaga. Kamil spróbuj, chciałbym rozdać te prezenty :)

 18. Non pisze:

  Udało mi się. Nie tak ambitnie jak planowałem, ale jest. Mam to w pliku .pdf, gdzie mogę wam go wysłać?

 19. odin pisze:

  bezpośredni do mnie lub na mail w dziale kontakt :) Możesz też wrzucić na jakiś serwer. Bez różnicy :) Dzięki że Ci się chciało :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>