Assassin’s Creed 3 – pojawiają się nowe media!


Jak zapowiada się najnowsza produkcja Ubisoftu? Ostatnia, trzecia odsłona Assassin’s Creed pozostaje dla Ciebie niewiadomą? Po bardzo krótkim Revelations, obawiasz się ryzyka związanego z rozczarowaniem? Nie ty jeden. Dla takich osób jak Ty oraz graczy zupełnie nie związanych z serią zjawiają się zdjęcia przedstawiające interesujące ujęcia rozgrywki. Czy jest na co czekać? Więcej w środku – zapraszamy!

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Assassin’s Creed 3 – pojawiają się nowe media!

  1. Abaddon pisze:

    O ile wcześniej nie byłem przekonany co do tych czasów i liczyłem na wikoriańską anglię to teraz podoba mi się i na bank zagram.

  2. Enslaved Eagle pisze:

    A mnie się podobało od początku, mimo, że ośnieżone tereny to raczej nie moje klimaty. :)

  3. jaruto pisze:

    Obrazki wyglądają klimatycznie ale chciałbym zobaczyć grę już w ruchu.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>