SingleShock #91 – o rockstarach na tych konsolach słynnych

singleshock
Cześć! Po małych wakacjach Orzeł wraca z informacjami. Wiecie, że jesteśmy świeżo po Gamescomie, więc – choć nie będzie mi łatwo – będę starał się trzymać od niego tak daleko, jak to tylko możliwe, bo zapewne część z was oglądała prezentacje od deski do deski, a nawet, jeżeli nie, to na pewno byliście obsypani wycinkami i newsami na YouTubach i innych serwisach, odkąd tylko minęła pierwsza godzina targów. Zatem, zapraszam. :)

Pre-order GTA V nie dla Xbox LIVE

Rockstar oświadczył, że użytkownicy Xbox LIVE nie będą mogli pre-orderować GTA V w wersji cyfrowej na Xbox LIVE. Ma to związek z obecną polityką Microsoftu w tej kwestii.

gta-v-fast-life-10

„Tych, którzy zainteresowani są pre-orderem wersji cyfrowej na Xbox Live, informujemy, że usługa w Xboksie 360 `Games On Demand` nie oferuje możliwości przedwczesnego zamawiania gier lub udostępnianiu jej graczom do pobrania w dzień premiery.

W związku z tym, udostępnimy GTA V do pobrania w `Games on Demand` tak szybko, jak będzie to możliwe technicznie i gdy tylko otrzymamy pozwolenie Microsoftu.”

gta-v-fast-life-8

Może dzięki temu Microsoft uniknie tego, czego Sony się uniknąć nie udało – mianowicie wyciekły im jakieś pliki z pre-orderów GTA V na PS Store. Sytuację jednak szybko naprawiono.

▴ Do góry

Shuhei Yoshida trolluje Microsoft

Jednym, króciutkim tweetem. ;)

shuhei-yoshida-trolluje-microsoft

Tweet przedstawia buźkę, myślącą o tym, że 32 jest większą liczbą, niż 13. Yoshida subtelnie przemycił tu trolla, ta dzika myśl nie jest tylko zwykłym porównaniem dwóch liczb; widzicie, PlayStation 4 będzie wydane naraz w trzydziestu dwu krajach, a Microsoft w trzynastu. Pozostałe kraje będą musiały poczekać trochę dłużej.

Dodatkowo, jeżeli interesujecie się nadchodzącymi konsolami, to zapewne słyszeliście, że Xbox One ma być sprzedawany z Fifą 14 w gratisie? Sony odpowiedziało na to, że ich konsola wraz z Fifą kupowaną oddzielnie i tak byłaby tańsza od takiego Xboksa One. :D

Ah, uwielbiam te mniej lub bardziej subtelne dissy między producentami gier i sprzętu. <3

▴ Do góry

AMD prostuje wypowiedź o PS4

Ktoś popełnił gafę. I był to pracownik AMD, ich starszy menedżer marketingu, powiedział, że dzięki sposobowi, w jaki zaprojektowane jest PS4, mogłoby ono uzyskać wydajność większą, niż na początku się wydawało i Sony mogłoby przeskoczyć Xboksa One.

amd-game

Dla AMD, jako dostawcy sprzętu dla obu konsol, nie była to zbyt dobra wypowiedź. Zatem szybko nadeszło sprostowanie:

„Podczas niedawnego wywiadu w czasie Gamescom 2013, nasz przedstawiciel nieprecyzyjnie wypowiedział się na temat szczegółów urządzeń w naszej architekturze APU.

AMD nie zamierza wydawać komentarzy na temat architektury pamięci w urządzeniach Microsoftu i Sony i nie będzie wypowiadać się w imieniu Microsoftu, Sony ani żadnych innych klientów AMD.”

Pomyśleć by można – no big deal, ale dla takiego Microsoftu? Po prostu kolejny strzał w odsłonięty kark.

▴ Do góry

W GTA V będziemy tankować auta?

A przynajmniej tak twierdzi serwis GTA5TV.org, który upublicznił niedawno tekst o tym, dlaczego miałoby to być fajne.

gta-v-fast-life-1

„Istnieją gracze, którzy chcą, by doświadczać gier tak realistycznych, jak to tylko możliwe. Co sprawia, że nabiera sensu teoria, że GTA pójdzie w tę stronę i ukłoni się graczom pragnącym takiej funkcjonalności, która tylko doda smaczku ich przygodom w grze.”

▴ Do góry

Miracle of Sound – The Call TES Online Song

A wy czekacie na The Elder Scrolls Online? Ja jakoś nie. MMO nie są dla mnie. Ale piosenka zacna.

▴ Do góry

Informacje o Enslaved Eagle

Początkujący we wszystkim - tworzeniu stron internetowych, grze na gitarze i pobijaniu rekordów Cialnego w The Beatles: Rock Band.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy, SingleShock i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „SingleShock #91 – o rockstarach na tych konsolach słynnych

  1. Iroks pisze:

    Pierwszy !

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>