Premiera: Hatred – Stream Live

hatred-internal
Nie, żebym się próbował przechwalać, ale właśnie teraz i przez najbliższych kilkadziesiąt minut będę streamował najnowsze dziecko studia Destructive Creations. Jako, że Twitch nie chce Hatred w swoim serwisie, mój stream odbywa się w YouTube.

Informacje o Enslaved Eagle

Początkujący we wszystkim - tworzeniu stron internetowych, grze na gitarze i pobijaniu rekordów Cialnego w The Beatles: Rock Band.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Premiera: Hatred – Stream Live

 1. ChrisAenSidhe pisze:

  Opinie na Steamie to 86% in plus na ten moment…. Serio? Celowanie w kontrowersje tylko dla podbicia słupków sprzedaży jest małe i słabe. No ale udało się przejść do historii. Mamy nowy podręcznikowy przykład dla „mondrych głóf” i dowód na to, że gry to zło, deprawacja i propagowanie sadyzmu. Jestem na nie. A jeżeli chodzi o izometrycznego shootera wciąż wybieram Renegade Ops. Polecam i pozdrawiam.

 2. Mroku pisze:

  Alien Shooter był bardziej krwisty i nie ma nic lepszego niż napierdalanie do kosmitów https://www.youtube.com/watch?v=jQMzfQxkXVY :D
  Kogo kręci masakrowanie bezbronnych?

 3. Enslaved Eagle pisze:

  Kogo kręci masakrowanie bezbronnych?

  Mnie, ale ja jestem socjopatą.

 4. Mroku pisze:

  Trendy :)

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>