Let’s Play: Thief Deadly Shadows #4


Witam was w kolejnej cześci filmidła, który miano let’s playa nosi y o dziejach kradzieja Garretta traktuje. Onegdaj kradziej ten podjął się wyzwania ukradnięcia świętej relikwi wyznawców Budowniczego, Młotodzierżcami zwanymi. Relikwia ta nosi miano Kielicha Św. Edgara y jest największym skarbem y darem od Wielkiego Budowniczego. Zapraszam was y niech Budowniczy obdarzy was łaską.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Let’s Play: Thief Deadly Shadows #4

  1. Non pisze:

    Obejrzałem był to filmidło, podziękę więc wyrażam dla twórcy.

    Tym niemniej, dziwna sprawa z trudnościami w skrzyni otwarciu, tej samej w której kielich był spoczywał. Azali dizanerstwo poziomów do swojej pracy nie przyłożyło się dostatecznie?

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>