Let’s Play: Thief Deadly Shadows #4


Witam was w kolejnej cześci filmidła, który miano let’s playa nosi y o dziejach kradzieja Garretta traktuje. Onegdaj kradziej ten podjął się wyzwania ukradnięcia świętej relikwi wyznawców Budowniczego, Młotodzierżcami zwanymi. Relikwia ta nosi miano Kielicha Św. Edgara y jest największym skarbem y darem od Wielkiego Budowniczego. Zapraszam was y niech Budowniczy obdarzy was łaską.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Let’s Play: Thief Deadly Shadows #4

  1. Non pisze:

    Obejrzałem był to filmidło, podziękę więc wyrażam dla twórcy.

    Tym niemniej, dziwna sprawa z trudnościami w skrzyni otwarciu, tej samej w której kielich był spoczywał. Azali dizanerstwo poziomów do swojej pracy nie przyłożyło się dostatecznie?

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>