Let’s Play: Hitman Blood Money, część: 8


Oczywiście i jak najbardziej: nastała pora na Hitmana. Dzisiejszy odcinek jak zwykle nie bez wtop, agonalnych jęków oraz wulkanicznego temperamentu. Nie obędzie się bez walki z czasem, fikuśnych prezentów oraz wrzasków pełnych frustracji. Nieoczekiwanie do bandy Let’s Playowców dołącza Iroks, który już w następny odcinku podzieli się z nami swoimi nagraniami. Tymczasem, zapraszamy do oglądania!

Przejście Bladego:

Przejście Bizona:

Przejście odina:

Przejście Cline:

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Let’s Play: Hitman Blood Money, część: 8

 1. Iroks pisze:

  let’s play odina
  DOBRZE !

 2. phsx pisze:

  kurde zmienne skrypty powinny być na każdej misji bo (możecie nazwać mnie hujem ;P ) ale lubię te napady furii u Bladego jak mu nie wychodzi. Ja się podobnie zachowuję jak mi strasznie nie idzie tylko częstotliwość rzucania kurwami jest +200% :)
  Gdyby każda misja miała zmienne skrypty wszystkich postaci i gdyby każdy level miał tyle sposobów na przejście co np. w tej misji Hitman miały replayability value →∞ :)

 3. phsx pisze:

  aha no i … MAPAAA … (do it again and again and again :)

 4. grabczas pisze:

  Przekupywać! Bizon :P

  Super przejścia panowie a Krigs dodatkowo plus za fajny kawałek :D

 5. Toblakai pisze:

  odin jak zwykle migusiem się rozprawił ze swoją misją. To pewnie te nawyki wyrobione przy GT2 :P

  W przejściu Bizona fajnie wyglądało jak kosił tych ochroniarzy, którzy byli na tyle „mądrzy”, aby na ślepo pędzić w stronę sterty ciał :/

  A czy zwróciliście uwagę na to jak Blady figlarnie omiata kursorem głowę swojej ofiary na zdjęciu pod koniec misji? Coś się dzieje…

 6. odin pisze:

  Apropo Blady, myślisz że nie uda mi się wejść do drzwi obok całującej się parki ;) ? Oczekuj filmiku w odpowiedzi :D

 7. Blady pisze:

  Nawet jeśli, za drzwiami na 99% jest strażnik, więc choose your poison :P zrobienie eksplozji na zewnątrz nie liczy się!

 8. odin pisze:

  Zakładamy się o coś :D ? Bez wybuchu, bez strzelania. Kiedy pisałem wcześniejszy komentarz miałem już nagrany filmik z tym manewrem, do tego podczas renderowania i mogę to powtarzać bez końca ;) Panie, przegrasz ;P

 9. grabczas pisze:

  Nie wiem o co byłby ten zakład ale Blady byś niestety przegrał. Widziałem właśnie to przejście i odin faktycznie to zrobił :P Zero strzelania, zero wybuchów tylko jedna moneta :D

 10. odin pisze:

  HA!

 11. Iroks pisze:

  Tylko po co męczyć się drzwiami po lewej? Po prawej wystarczy szybko wbiec, to strażnik nie strzeli tylko będzie nas gonić do czasu wejścia do drzwi po lewej.

 12. Iroks pisze:

  Dodatkowo mam pomysł, wybieramy zestaw misji, ustalamy zasady: zero uzbrojenia oraz ranga silent assasin, a potem szlifujemy czasy.

 13. odin pisze:

  Był dis bezpośrednio do mnie ;) – dlatego.

 14. odin pisze:

  @Iroks: „Dodatkowo mam pomysł, wybieramy zestaw misji, ustalamy zasady: zero uzbrojenia oraz ranga silent assasin, a potem szlifujemy czasy.”

  No weź :D Sam Ci to zaproponowałem ~3 dni temu :D

 15. Iroks pisze:

  http://puu.sh/4Fke teraz muszę to tylko nagrać ;)

 16. Iroks pisze:

  http://puu.sh/4Fnz a tu wystarczył zwykły pistolet z tłumikiem

 17. odin pisze:

  Fajno że mobilizujemy ludzi do walki z Hitmanem :) W tej misji z pistoletem jesteś w stanie zrobić to w 43 sekundy. Na pewno da się to jeszcze pod szlifować lub po prostu wykonać „czyściej”. Sorry Iroks że nie angażuje się w rywalizację bardziej ale nie dam rady tyle wysiedzieć przed komputerem :(

 18. jaruto pisze:

  Wszystko już zostało powiedziane to ja skomentuje to co widziałem i co mnie rozbawiło najbardziej.

  Blady – „A nie, to pan młody strzela” i zaraz po tym dużo facepalmów.
  Bizon – „Takje cjecie” w wykonaniu Bizona i to z takim wysokim tonem to tak jakby zapraszał do swojej Wietnamskiej restauracji. DOBRZE!
  Odinowi zepsuło się nagranie więc nie widziałem niestety…
  Cline – Zmyślne, nawet nie wiedziałem o takim glithu.

 19. odin pisze:

  Zepsuło mi się nagranie ?

 20. Jaruto pisze:

  Wtedy mi nie działało teraz jest ok ;)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>